OKRESNÍ VÝBOR DĚČÍN

Poslanecký den v Děčíně

V pondělí 17.3.2014 proběhl poslanecký den europoslance Jaromíra Kohlíčka a zastupitelů města Děčína za KSČM Václava Šenkýře a Vlastimila Lhotáka. V devět hodin poslance a zastupitele přijal primátor města Děčína pan Pelant. Hodina vzájemné informovanosti o práci v Evropském parlamentu a výstavbě města Děčína. Primátor hovořil o přípravě budování nové trasy příjezdu do Děčína, výstavbou dvou kruhových křižovatek, modernizaci a přestavbě Domova důchodců na Kamenické ulici. Došlo i na dálniční přiváděč a regulaci Labe.

Následovala návštěva střední školy lodní dopravy a technických řemesel na Dělnické ulici s přednáškou a vzájemnou besedou se žáky střední školy.

Návštěva Děčínského okresního muzea v bývalém Loveckém zámečku Thun-Hohensteinů s expozicí vývoje lodní dopravy na Labi, ptactvo Děčínska a další. V současné době je zde expozice krajek. Milan Rosenkranc ředitel muzea provedl návštěvu objektem muzea a informoval o úkolech a rozvoji v nejbližším období.

V odpoledních hodinách se sešli účastníci poslaneckého dne s občany a členy KSČM převážně s občany z obcí Benešovské oblasti kde občany a členy KSČM informovali o průběhu poslaneckého dne, rozvoji města Děčína, přetížené Benešovské silnici s tíživou kamionovou dopravou i nadcházejícími opravami Kamenické ulice kde doprava bude řízena světly. Došlo i na autobusovou doprava a současnou situaci na Ukrajině a volby do Evropského parlamentu.

 F. Stibor

   VOLTE KSČM

Oblíbené odkazy


Oficiální web KSČM

 
NAŠE PRAVDA
KSČM-TV YouTube
 

 

 
EuropeanLeft