OKRESNÍ VÝBOR DĚČÍN

Dětský den v Děčíně

V sobotu 27. května se uskutečnil Dětský den v Březinách pořádaný ZO Březiny za podpory OV KSČM Děčín a ostatních základních organizací z Děčína a Benešovska. Akce se konala po třetí za sebou na školním hřišti Základní školy Kosmonautů v Březinách a zúčastnilo se jí cca na 130 lidí včetně 80 dětí.

Pro letošní rok se kromě oblíbených hasičů, policistů a zdravotníků podařilo zajistit i u dětí velmi oblíbený skákací hrad (zapůjčený z OV KSČM Chomutov). Děti měli možnost projížďky na velkém či malém koni, zastřílet si ze vzduchovky a vyzkoušet si spoustu dalších připravených úkolů. V průběhu odpoledne strážníci Městské policie Děčín předvedli praktickou ukázku zásahů psovodů. Za splnění všech disciplín děti čekal bohatý balíček s odměnami. Odpoledne vyvrcholilo losováním o speciální ceny a zapálením táborového ohně, kde si děti sami mohli opéct špekáček.

Obrovské poděkování však patří všem, kteří přispěli (H. Aulická-Jírovcová, V. Homolka, J. Šenfeld), organizátorům a pomocníkům, kteří si odpoledne s dětmi užili i při jasné obloze a neodradilo je ani 30 stupňů ve stínu. 

Bc. Jaroslava Kamarytová Vršitá, kandidátka do PS za Ústecký kraj

Dětský den v Březinách

   VOLTE KSČM

Oblíbené odkazy


Oficiální web KSČM

 
NAŠE PRAVDA
KSČM-TV YouTube
 

 

 
EuropeanLeft